Stylizowana sesja ślubna

20 Lipca 2020r
Stylizowana sesja ślubna

Jak zapewne wszyscy wiecie, bardzo chętnie bierzemy udział we wszelkiego rodzaju stylizowanych sesjach ślubnych.


Tak było i tym razem. Gdy tylko odezwała się do nas Zuzia- fotografka z drugiego końca Polski. Nie wahałyśmy się ani chwili. Wybrałyśmy kilka stylizacji(oczywiście więcej niż początkowo ustaliliśmy) i już za kilka dni ogromna paczka wędrowała przez cały kraj do Szczecinka.


Sesja skupiała kilka mega utalentowanych osób z branży ślubnej! Czego efekty możecie oczywiście podziwiać na zdjęciach. Ale wspomnimy o nich za moment.


Tymczasem chcemy opowiedzieć Wam o tym, jak fajną sprawą są takie sesje. I nie chodzi tutaj tylko o wzajemną promocję organizatorów. Bo fakt, jest to bardzo fajny sposób na wspólne wsparcie osób z branży. I taki cel przyświeca każdej takiej sesji. 


Ale takie przedsięwzięcie to również super sprawa dla przyszłych nowożeńców. Każdy na etapie planowania ślubu i wesela boryka się z wątpliwościami czy aby wszystkie elementy będą do siebie pasować? Czy to co wymyśliliśmy będzie dobrze wyglądać w naszej sali weselnej?


I tutaj na ratunek przychodzą stylizowane sesje ślubne! W jednym miejscu mamy salę weselną, dekoracje, stylizacje Pary Młodej a to wszystko ukazane spojrzeniem fotografa!

Można zaczerpnąć inspiracji, coś podpatrzeć lub po prostu na podstawie takiej sesji zdecydować się na styl wesela lub wybrać usługodawcę!


Same plusy! <3


SESJĘ WSPÓŁTWORZYLI:

Miejsce - Folwark Hawaje

Dekoracje - Piękny Ślub

Biżuteria - White Passion

Makijaż - Monika John Make Up

Zdjęcia - Zuzanna Kołomyjec & Katarzyna Petruk

Suknie Ślubne - LULU MADELINE & Impresja Ślubna Rzeszów